
Familie
Familievoorstellingen
Wilt u kaartjes reserveren voor een van de onderstaande voorstellingen, klik dan op de afbeelding van de betreffende voorstelling.
Dirk Scheele
Popconcert voor Kinderen
Zondag 13 september 2026, 11.00 uur
Dans en zing mee met Dirk Scheele’s grootste hits zoals Ik loop als een beer, de Gitaarsong, en de Hokie Pokie.
We duiken samen in een muzikaal avontuur van rustige liedjes tot een stoere rock en roll band. We swingen erop los in De Fruitshake en vervolgen onze reis met het schrijven van een uniek liedje dat we samen in koor gaan zingen.
Hé, hoor jij daar ook een koe? Dirk tovert op zijn pratende gitaar verschillende dierengeluiden tot leven. Als tot slot Japie het Apie op bezoek komt eindigen we dit vrolijke concert in een leuk dansfeest. Doen jullie lekker mee?
Na het Popconcert is er een meet & greet met Dirk.
Een leuke muziekvoorstelling voor kinderen van 2 t/m 7 jaar.
Peter Pan in het klein
Zondag 4 oktober 2026, 11.00 uur
Stap in de betoverende wereld van Peter Pan, een voorstelling van Theater Terra, speciaal voor avonturiers van 5 jaar en ouder. In deze bijzondere bewerking speelt één acteur op indrukwekkende wijze alle rollen en neemt hij je mee op een spannend avontuur vol fantasie, muziek en magie.
Vlieg mee naar Nooitgedachtland, waar Peter Pan samen met Wendy en de Verloren Jongens de strijd aangaat met de sluwe Kapitein Haak. Ontmoet ondeugende elfjes, trotseer piraten en ontdek een wereld waar je altijd kind kunt blijven!
Deze meeslepende voorstelling van 45 minuten zit vol verbeelding en spektakel en is perfect voor jong en oud.
Laat je betoveren door een dynamisch theateravontuur waarin alles mogelijk is. Mis deze bijzondere ervaring niet en beleef Peter Pan als nooit tevoren!
Een magisch avontuur voor iedereen vanaf 5 jaar!
Foto: Marc Bos
Ro(c)k
Zondag 1 november 2026, 11.00 uur
In RO(C)K neemt Mariska Simon jonge kinderen en volwassenen mee op een muzikale reis rond de wereld. In haar bijzondere rok, een wereldbol vol geluiden en geheimen, zingt ze liedjes in verschillende talen.
Elk lied brengt een andere sfeer, maar samen vertellen ze één verhaal: over de wereld zijn we misschien verschillend, maar in muziek herkennen we elkaar allemaal.
Een warme, speelse en interactieve voorstelling vol zang en vrolijke ontdekkingen.
Een greep uit de liedjes:
La Cucaracha - Mexico
Dhobi Aya - India
A doli a dödö - Centraal Afrika
Ma is white - New Zealand
Burung Kaka Tua - Indonesie
Atas ata amimmi - Marokko
The Castle of Dromore - Ierland
De Molenmedley - Nederland
Muziektheater vol verwondering voor kinderen vanaf 1,5 jaar.
SlodDe & VoS op boevenpad
Zondag 29 november, 11.00 uur
Betrapt op het verkleden van je huisdieren? Gesnapt terwijl je stiekem verstoppertje speelde op een verboden plek? Geen zorgen, hier zijn alle boefjes thuis!
Leer de kneepjes van het kattekwaadvak met Slodde (de Vos) en Vos (de Kat). Twee vriendelijke boefjes die altijd in voor gekkigheid zijn. Samen met Katta (de Koala) zetten ze de buurt op stelten met hun kwajongensstreken en muzikale capriolen. Lach, zing en dans mee met hun aanstekelijke liedjes, maar houd je oren gespitst, want Slodde & VoS zijn sluwer dan je denkt…
Een leuke muziektheatervoorstelling voor kinderen van 3 t/m 8 jaar!
Pip & Pelle Wintershow
Zondag 31 januari, 11.00 uur
Zet je muts op, trek je wanten aan en kom je verwarmen aan de meest knotsgekke wintervoorstelling van het jaar! Pip & Pelle staan weer te trappelen om het theater op z’n kop te zetten! Met hun ongeëvenaarde humor, hilarische capriolen en tomeloze energie bezorgen ze jong én oud een show vol sneeuwpret, muzikale gekkigheid en lachbuien waar je het warm van krijgt! Verwacht een sneeuwstorm aan verrassingen: dansende sneeuwpoppen, gekke ballerina’s, huppelende rendieren, Arie de Postbode en vooral... héél veel lol!
De familievoorstellingen van Pip & Pelle zijn één groot familiespektakel, waarbij stilzitten onmogelijk is. Kinderen mogen uit volle borst meezingen, meedansen en meespringen in dit interactieve theaterfeest voor de hele familie. Kortom, alle ingrediënten zijn aanwezig voor een doldwaze komedie, die onvergetelijk is voor jong en oud!
Dé winterkomedie voor de hele familie! (4+)
Foto: Jan Terpstra
Hieperdepiep!
Zondag 7 maart, 11.00 uur
Bibi is jarig en wil het aller-aller-allerbeste verjaardagsfeest ooit. Daarom laat ze niets aan het toeval over en schakelt ze de hulp in van de Hieper-de-Piep 3000: een magische verjaardagsmachine die alles regelt. Slingers? Check. Taart? Check. Muziek? Check! Toch? Maar… de machine blijkt een eigen wil te hebben. En terwijl Bibi haar best doet om alles onder controle te houden, ontdekt ze dat een écht feest misschien wel draait om samen zijn, plezier maken en improviseren – juist als het allemaal even anders loopt.
Hieperdepiep! is een opera speciaal voor kinderen, over een herkenbaar, alledaags onderwerp: jarig zijn. Zang en gesproken theater wisselen elkaar af. De voorstelling zit vol humor, beroemde klassieke muziek (Mozart! Rossini!), interactie en een zingende taart. Kinderen worden actief betrokken en spelen een rol in het verloop van het feest.
Deze speelse, laagdrempelige en energieke mini-opera laat jong publiek op een leuke manier kennis maken met operazang en klassieke muziek.
Een operafeest voor iedereen vanaf 4 jaar.
Foto: Edwin Smits
Vleertje Muis
Zondag 11 april, 11.00 uur
Susanne Roos is bekend van de bijzondere en ontroerende voorstellingen van Theatergroep Fien. Sinds enkele jaren is zij schrijfster. Ze maakte drie ongekend leuke prentenboeken over Vleertje Muis, de meest schattige vleermuis die je ooit hebt gezien. Samen met zijn nachtdiervrienden Uil, Egel, Pad en Vos beleeft Vleertje grappige, verrassende en innemende avonturen.
In deze interactieve voorleesvoorstelling brengt Susanne de verhalen van Vleertje op een speelse en muzikale manier tot leven.
Kom en doe mee! Raak betoverd door de prachtige prenten van Aniek Bartels. Luister met gespitste vleermuisoren en ontdek hoe de wereld eruitziet als je er op de kop naar kijkt.
Een leuke interactieve voorleesvoorstelling voor kinderen vanaf 3 jaar!
Foto: Froukje Klop
De Dino show
Zondag 9 mei, 11.00 uur
Kan een T-Rex tegen kietelen? Waar steekt die Brontosaurus zijn nek eigenlijk allemaal voor uit? En wat was er nu eerder: de dino of het ei? Professor Arie Vontura slingert je terug naar de oertijd om uit te zoeken hoe die prehistorische beesten echt leefden. Met koptelefoons op stappen we een wereld binnen vol zwiepende staarten, dreunende voetstappen en dansbare dinodingen.
Heb je thuis een dino? Knuffel, speelgoed of iets dat erop lijkt? Neem die dan mee voor de grote dinofinale.
Deze voorstelling komt tot stand met steun van Wageningen University & Research via het programma WUR LEAPT, en met medewerking van het Oertijdmuseum in Boxtel.
Daniel van den Broeke maakt al meer dan 10 jaar kindertheater. In zijn voorstellingen komen muziek, interactief theater en vertelkunst samen. Door gebruik te maken van
koptelefoons wordt een weergaloze ervaring gecreëerd waarbij alle kinderen actief meedoen. Ze kunnen kiezen om via een koptelefoon te luisteren, of, voor de allerkleinsten, via een speaker.
Voor nieuwsgierige dino-fans van 2 t/m 6 jaar.
De Ridder zonder Billen
Zondag 13 juni, 11.00 uur
Wat doe je als je billen eraf worden gehapt door een enorme draak? Huilen natuurlijk! Want welke prinses wil er nu met een ridder zonder billen trouwen? Maar deze ridder zonder billen laat de moed niet zakken. Samen maken we een avontuurlijke reis naar het magische Billenbos, waar we uitkomen bij een levensgrote billenwinkel. Kom zingen en swingen met je billen tijdens De ridder zonder billen. Een billen-avontuur voor klein en groot.
De voorstelling De ridder zonder billen is gebaseerd op het gelijknamige prentenboek van schrijver Levina van Teunenbroek en illustrator Charlotte Bruijn (uitgeverij Van Holkema & Warendorf). Een geestig en origineel verhaal met een onderwerp dat tot de verbeelding van elke kleuter zal spreken.
Beeldend en muziektheater voor kinderen van 3 t/m 8 jaar.
