Home Up Startpagina Programma Informatie Kaarten Vacature Verhuur Naschoolse act. Fotoalbum Theaterschool Contact Links

 

 

Eric Taylor

 

Taylor is één van de meest invloedrijke songwriters in Texas.

Eric Taylor en zijn songs zijn sinds de vroege jaren zeventig nauw verbonden met 
de Houston Songwriting Scene net zoals Townes van Zandt, Steve Earle en Guy Clark.
Hij heeft sinds de jaren zeventig een turbulent leven geleid met enkele huwelijken, drank en rock and roll. Dit is de voornaamste reden dat zijn eerste album Shameless Love pas in 1981 verscheen.

Kort daarna besloot hij de muziekbusiness vaarwel te zeggen. Hij kon zich
 niet verenigen met de louche praktijken van rechten op popsongs, advocaten, 
de macht van de platenmaatschappijen, etc.
In de tussentijd namen beroemdheden als Nanci Griffith Lyle Lovett en Steve Earle zijn songs op in hun albums.

In 1995 bracht Eric Taylor de cd Eric Taylor uit en deze cd werd zeer enthousiast 
ontvangen en uitgeroepen tot Texas Album of the year.
In die jaren begon hij ook weer te touren. In 1997 kwam hij voor het eerst naar Nederland en maakte met 
zijn gedreven optredens nogal wat indruk.Sinds 1995 bracht hij nog vijf cd’s uit.

 Zijn laatste cd Hollywood Pocketknife bracht hij uit in 2008. Hier komt hij naar voren als een begenadig gitarist en een briljante vertolker van zijn verhalende songs die vaak gaan over gewone mensen en gewone dingen.

Eric zijn gezondheid liet de laatste jaren te wensen over hetgeen drie maanden geleden resulteerde in een by pass hartoperatie. Het is een klein wonder dat hij
zijn Europese toer door liet gaan.

Dit jaar doet hij ook voor het eerst Wijk bij Duurstede aan. 
Kom deze bijzondere artiest bewonderen!

Datum:
Zaterdag 6 november 2010

Tijd:
20.30 uur

Prijs:
€ 12,50
€ 11,00 tot 21 jaar

Genre:
Muziek

Link:
www.bluerubymusic.com

Bestellen

 

Terug